[Welcome to MAYEKAWA]

Галузеві рішення

Продукція

mayekawa україна

Компанія «Mayekawa MYCOM» була заснована в 1924 році та зараз має 10 заводів, розташованих по всьому світу, що випускають промислове холодильне та ін. обладнання та має представництво у 43 різних країнах.

Сьогодні «Mayekawa MYCOM» є одним зі світових лідерів у виробництві самого передового та надійного промислового холодильного обладнання.

У вересні 2016 року компанія «Mayekawa MYCOM» на базі фірми «АЛЬФА Контрактін Україна» відкрила представництво в Україні, яке стало 100% часткою компанії «Mayekawa MYCOM». Пізніше, на початку 2018 року, «АЛЬФА Контрактін Україна» стала дочірнім офісом «Mayekawa MYCOM» і змінилася на ТОВ «Маєкава Україна».

За час роботи, а це чималий проміжок часу, починаючи з 2003 року, було поставлено, встановлено та запущено в експлуатацію на різних об’єктах більше 70 000 кВт холодильної потужності на базі компресорів «Mayekawa MYCOM», при цьому фіма «АЛЬФА Контрактін Україна», а в подальшому «Маєкава Україна» працювала в галузі промислового холоду, виконуючи функції генерального підрядника в сферах холодопостачання підприємств м’ясної, молочної промисловості, виробництва та зберігання продуктів харчування, будівництва спортивних споруд, а також хімічних та нафтохімічних технологій.

На сьогоднішній день ТОВ «Маєкава Україна» пропонує свої послуги в розрахунку, підборі та постачанні холодильного обладнання, як виробленого компанією Mayekawa MYCOM (компресорні агрегати, чиллери, фрізери, технологічні роботи та ін.), Так і обладнання фірм партнерів – провідних виробників холодильного та теплообмінного обладнання BALTIMORE, DANFOSS, Hermetic, AWP, Thermofin, Kelvion та інші, аж до комплексних поставок обладнання.